Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Domek letniskowy Huwniki

Huwniki, podkarpackie

  • 480 000 zł
  • 75 m²
  • 6 400 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Lados

Skontaktuj się

Domek letniskowy Huwniki

Huwniki, podkarpackie

zaktualizowane:
17 maja 2026

480 000 zł

75 m²

6 400 zł/m²

Domek letniskowy Huwniki

Zaktualizowane: 17 maja 2026

480 000 zł 75 m² 6 400 zł/m²

Rodzaj domu:
dom letniskowy
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia działki:
1 800 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2011

Rodzaj domu:

dom letniskowy

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia działki:

1 800 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2011

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 480 000 zł (6 400 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Huwniki)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 75 m², 2 pokoje, 2 łazienki
  • Budynek: dom letniskowy; rok budowy: 2011
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 800 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: kominek
  • Źródło: biuro nieruchomości: ASPECT Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 134-DS-FYsfc4UjoL

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom letniskowy całoroczny 75 m² działka 18 arów

Na sprzedaż całoroczny dom letniskowy o powierzchni 75 m², położony na malowniczej działce o powierzchni 18 arów. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

W skład nieruchomości wchodzą:
2 pokoje,
przestronny salon z aneksem kuchennym,
2 łazienki.
Dom ogrzewany jest systemem kominkowym z nadmuchem. (...)

Agent

Kamil Lados

575 341...

575 341 282

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Lados

575 341...

575 341 282

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.